Polish (Poland)

Wybory sołtysa

Wybory sołtysa

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Burmistrz Mieroszowa zarządzeniem z dnia 26 stycznia zarządził wybory sołtysów i rad sołeckich w sołectwach Łączna, Różana, Nowe Siodło, Rybnica Leśna, Kowalowa, Golińsk, Sokołowsko i Unisław Śląski. Zebranie wiejskie w sprawie wyboru sołtysa i rady sołeckiej Sokołowska odbędzie się 10 lutego o godzinie 16.00 na sali Biały Orzeł.

Komentarze 

 
0 #14 ryś 2011-02-11 16:25
Drodzy mieszkańcy Sokołowska.
Stać było Was na zmianę radnych - super.
I rozumiem ze na zmianę sołtysa mogło zabraknąć sił.
Ktoś z mędrców kiedyś napisał " ...unikając zmian,masz ewidentny dowód na to że się cofasz."
Cytować
 
 
-1 #13 Olaaa 2011-02-10 19:01
Drogi Wyborco,chciała bym być anonimowym współpracowniki em Kubicy,za taki hajs mogę siedzieć cicho przez całą swoją "anonimową" karierę,ale Kubica,może nie na podium,ale podczas swoich konferencji potrafi wszystkim odpowiadającym za jego sukces podziękować.Wystarczy ogólne dziękuję za współpracę,zres ztą słychać to dziękuję już na mecie przez radio na cały świat.I nie chodzi tu o splendor,ale o zwykłą przyzwoitość.I szkoda,że nikt tak naprawdę nie słyszy tego prawdziwego głosu ludzi mnóstwa ludzi dobrej woli!!!A u Pani Sołtys wciąż tylko słychać:ja zorganizowałam, ja załatwiłam,ja,j a,ja...jeśli jest taka samowystarczaln a to po cóż jej rada sołecka,może dokanajmy przewrotu i stwórzmy w naszej miejscowości monarchię sołecką...?
Cytować
 
 
0 #12 olek 2011-02-10 14:25
Czy zna ktoś może Nazwiska kandydatów na ten urząd bo nie wiem kto jeszcze kandyduje. Może rzeczywiście jest ktoś lepszy od TOLKA BANANA ?
Cytować
 
 
+3 #11 wyborca 2011-02-10 09:13
Wszyscy ci którzy myślą, że wybierzemy sołtysa i sołtys nam wszystko sam zrobi, chyba sami nigdy nic nie robili. Sołtys musi być organizatorem i taką osobą jest obecna pani sołtys. Wiadomo, że pracuje z Panią sołtys mnóstwo innych ludzi dobrej woli.  Jeśli ktoś widzi na to stanowisko lepszą osobę, która będzie skutecznym organizatorem różnych przedsięwzięć w Sokołowsku, to mamy dzisiaj demokratyczne wybory, na których takiego kandydata można zgłosić. Jeżeli ktoś jest obrażony o brak splendorów za swój udział w pomocy przy organizowaniu imprez  to niech nie bierze w nich udziału, bo praca jest potrzebna dla lokalnego społeczeństwa i jak dla mnie publiczne chwalenie jest sprawą drugorzędną. To jest trochę tak jak z Kubicą, on robi dobrą robotę, ale wokół niego jest mnóstwo anonimowych współpracownikó w, bez których tego sukcesu by nie osiągnął i kiedy staje na podium nie wymienia wszystkich. Potrzeba nam w Sokołowsku bezinteresownyc h społeczników gotowych do współpracy z sołtysem !!!
Cytować
 
 
+1 #10 Olaaa 2011-02-09 20:04
Pani "lolek" ma rację,łatwo organizuje się imprezy wykorzystując czyjeś ręcę i wioząc się wciąż na obcych plecach.Rozumiem to,bo współpraca to ważna rzecz,ale zapominanie o współpracownika ch i współorganizato rach to już nieładne zachowanie.Samo się nie robi!!!
Cytować
 
 
-1 #9 Olaaa 2011-02-09 19:58
olek,to chyba źle życzysz Sokołowsku,bo jeśli ktoś czytał książkę i zna biografię aktora grającego rolę TOLKA BANANA,to i jeden i drugi źle skończyli... ;-)
Cytować
 
 
+3 #8 Robert 2011-02-09 19:56
Bardzo fajna strona o naszej społeczności. Myślę że więcej mieszkańców powinno brać udział w takich dyskusjach. A co do wyborów - poprę obecną Panią sołtys bo chyba lepszej mieć nie będziemy. Bo nam potrzebny jest sołtys wszystkich mieszkańców, a nie tylko "swoich". Pozdrowienia dla twórców tej strony, jest bardzo fajna.
Cytować
 
 
-5 #7 ryś 2011-02-09 13:27
Myślę że zmiany są potrzebne. Na Białorusi ich nie ma i w Egipcie dawno nie było, i zobaczcie co się tam dzieje
Cytować
 
 
0 #6 Sokol 2011-02-08 15:51
Czy Pani "lolek" ma coś na potwierdzenie swojej tezy, czy są to tylko opinie wyssane z brudnego palca. Ponieważ fakty pokazują że obecna sołtys jest wyjątkowo mocno zaangażowana w działalnoś na rzecz lokalnego społeczeństwa. I co ważne, robi to całkowicie bezinteresownie .
Cytować
 
 
+4 #5 Sokół 2011-02-08 12:12
PANI "lolek" - może pani podać jeden przykład na poparcie swojej opinii. Bo ja w działaniach obecnej sołtys nic takiego nie widziałem. Wręcz przeciwnie tylko bezinteresowne poświęcenie się dla Sokołowska.
Cytować